Компанія "Авто-Альянс" (0342) 74 22 74
2017 Ford EcoSport India Images 1 750×422

ОНОВЛЕНИЙ FORD ECOSPORT ДЛЯ ЄВРОПИ: НАЗВАНА ДАТА ДЕБЮТУ

Компанія Форд готує до прем’єри оновлений кросовер Ford EcoSport 2017, призначений для європейського ринку. Виробник уже тестує новинку на громадських дорогах, а дебютує вона у вересні на мотор-шоу у Франкфурті.

І в плані дизайну, і в технічному відношенні європейський Ford EcoSport 2017 буде практично ідентичний американської моделі, яка була представлена ​​восени минулого року (цікаво, що дореформена версія не була присутня в Америці). Це означає, що варіант для Європи також зроблять схожим на більш старші кросовери марки — Kuga і Edge, а в оснащення машини увійде інформаційно-розважальна система останнього покоління Sync 3.

Ймовірно, європейський Ford EcoSport збереже ту ж моторну гамму: 1,0-літровий 3-циліндровий і 1,5-літровий 4-циліндровий бензинові агрегати, а також і 1,5-літровий чотирициліндровий дизель. Зате існує можливість, що кросоверу опційно додадуть повний привід. У компанії вважають, що на те є підстави: «15% позашляховиків B-сегмента є повнопривідними. Це невелика, але значна частка». Якщо у моделі і з’явиться повнопривідний варіант, то він буде доступний тільки з найбільш потужними двигунами.