Новий рівень досконалості

 Аби поліпшити ваші враження від водіння, в новому Ford Edge запроваджено цілу низку новітніх технологій. Серед них — Ford Co-Pilot360 з адаптивним круїз-контролем (Adaptive Cruise Control) і системами Stop and Go (старт-стоп) та Lane Centring (утримання автомобіля в середині займаної смуги). Ці системи бездоганно доповнюють одна одну, що дає вам можливість насолоджуватися кожною поїздкою і думати лише про важливе та приємне.

ford-edge_en_EU_3_EDG_M_L_44307_MDP.jpg

Ваш персональний асистент

Ford Co-Pilot360 — це комплекс передових технологій допомоги водію, спільна робота яких дозволяє зробити ваші поїздки комфортабельнішими і приємнішими, ніж будь-коли раніше. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop and Go (старт-стоп) автоматично регулює швидкість з урахуванням автомобіля, що знаходиться попереду. Якщо рух повністю зупиняється, двигун автоматично вимикається і заводиться знову, коли шлях звільнено. Система здатна навіть розпізнавати знаки обмеження швидкості і відповідно регулювати значення швидкості круїз-контролю. Технологія Lane Centring також допомагає керувати автомобілем, слідкуючи за розміткою дороги і допомагаючи утримувати автомобіль посередині займаної смуги.

ford-edge_en_EU_ford_edge_shot_004_adaptive_cruise_control_final_XX_780x439.jpg

Система круїз-контролю, яка автоматично зупиняє і знову заводить ваш Edge

Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop and Go (старт-стоп) дозволяє обрати необхідну швидкість руху, а система автоматично підтримує її. Якщо вбудований радарний датчик виявляє попереду транспортний засіб, система уповільнює рух вашого автомобіля, підтримуючи заздалегідь установлену дистанцію, і може навіть повністю зупинити автомобіль у разі інтенсивного руху. Щойно дорога перед вами знову стане вільною, автомобіль набере задану вами швидкість.

ford-edge-en_EU_3_EDG_41658_L_44308_MDP.jpg

Легке керування

Система адаптивного керування Adaptive Steering забезпечує чутливе рульове керування в будь-яких умовах. При низькій швидкості, наприклад, під час маневрування на паркуванні, потрібне зменшення вільного ходу керма. За більш високої швидкості рульове керування стає більш маневреним і точним. Увімкнення спортивного режиму знижує зусилля на кермі, потрібне під час проходження поворотів, що дозволяє отримувати справжню насолоду від їзди звивистими дорогами.

ford-edge_en_EU_ford_edge_shot_002_evasive_steer_final_XX_780x439.jpg

Система, що допомагає уникнути зіткнень

Система допомоги під час активного маневрування (Evasive Steering Assist) виявляє автомобілі, пішоходів або інші перешкоди на дорозі попереду вас. Виявивши можливість зіткнення, вона підвищує «відкличність» керма, щоб допомогти вам об’їхати перешкоду.

ford-edge_en_EU_19_FRD_EDG_25.ST.interior_LHD_Rear-view-camera_XX_780x439.jpg

Простий рух заднім ходом

Огороджувальні тумби, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду відображає об’єкти позаду автомобіля на екрані, вбудованому в центральну консоль. Окрім того, вона показує предмети, які ви могли не помітити, а також відображає віртуальні лінії, допомагаючи паркуватися в найтісніших місцях. Камера активується автоматично при ввімкненні заднього ходу.

BH_Edge_02_5d_047_BlindSpot_MDP.jpg

Технологія, яка «бачить» те, чого не помічає водій

Система інформування про об’єкти в «сліпій» зоні за допомогою радарних датчиків виявляє машини, які можуть перебувати в цій зоні. Вони встановлені з обох боків вашого Edge і подають сигнал попередження про потенційно небезпечні ситуації за допомогою помаранчевого світлового індикатора, який чітко видно на бічному дзеркалі заднього виду.

 

ford-edge_en_EU_3_EDG_M_L_43499_XX_MDP.jpg

Адаптивні фари з функцією активного освітлення поворотів

Система адаптивного освітлення зі світлодіодними фарами і денними ходовими вогнями Ford Dynamic генерує чіткі і дуже яскраві світлові пучки, інтенсивність яких автоматично регулюється залежно від видів дорожнього покриття та умов руху. Крім того, безблікове дальнє світло матричних фар автоматично підлаштовується, не допускаючи засліплення інших водіїв. Нова система здатна навіть визначати вигин дороги для того, щоб завчасно освітлювати повороти і перехрестя.

ford-edge_en_EU_1P7B8553_LHD_XX_780x439.jpg

Передова система, яка допоможе вам залишатися на обраній смузі руху

Використовуючи спрямовану вперед камеру для спостереження за дорогою, система попередження про зміну смуги руху (Lane Keeping) визначає, якщо ви ненавмисно починаєте з’їжджати зі своєї смуги. Система Lane Keeping Aid допоможе безпечно повернутися на відповідну смугу. Якщо колесо автомобіля торкається розділової лінії або краю дороги, функція Lane Keeping Alert попереджає водія за допомогою вібрації керма і відображає візуальне попередження. Система автоматично вимикається на швидкості менше 64 км/год, а також її можна відключити вручну.

ford-edge_en_EU_3_EDG_39173_L_43539_XX_780x439.jpg

Впевнене водіння — скрізь і завжди

Оновлена інтелектуальна система повного приводу забезпечує необхідне зчеплення з дорогою, стійкість на поворотах і чутливість рульового керування на мокрій, сухій або слизькій дорозі, а також на різних видах дорожнього покриття. Технологія задіює тільки передній привід, коли повний привід не потрібний, а потім, залежно від умов водіння, включає і його. Це забезпечує неймовірну точність керування і підвищену ефективність.

Cross_Traffic_Alert_MDP_780x439.jpg

Виявлення автомобілів, які ви не помітили

Функція попередження про рух транспорту в перетинаючому напрямку (Cross Traffic Alert) входить до складу системи інформування про об’єкти в «сліпих» зонах (Blind Spot Information System). Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом і маєте обмежений огляд дорожньої ситуації, система попередження про рух транспорту в перетинаючому напрямку виявляє транспортні засоби, що наближаються, подає звуковий сигнал і може навіть задіяти гальма за відсутності своєчасної реакції з вашого боку. Система також вмикає світлодіодний індикатор у бічному дзеркалі заднього виду (лівому або правому, залежно від напрямку руху транспортного засобу, що наближається).

 

Спроектований відповідно до найвищих стандартів

У новому Edge продуманий дизайн поєднується з прискіпливою увагою до найдрібніших деталей. Нові двигуни, у тому числі сконструйований відповідно до найвищих стандартів 4-циліндровий дизельний двигун Ford EcoBlue об’ємом 2,0 л, доповнені механічною 6-швидкісною коробкою передач або 8-швидкісним автоматом із дисковим перемикачем передач. Результат: потужний та економічний позашляховик із динамічними характеристиками, що забезпечують виняткову надійність і керованість.

ford-edge-eu-3_EDG_M_L_44316_gearstick_MDP.jpg

6-ступінчаста механічна коробка передач

6-ступінчасту механічну коробку передач в автомобілі Edge було оптимізовано, щоб зробити перемикання передач більш легким, точним і тихим. Її спеціально спроектовано таким чином, щоб поліпшити динаміку водіння і знизити витрату палива, що допомагає зробити ваші поїздки більш захоплюючими і скоротити кількість заправок.

ford-edge_en_EU_19_FRD_EDG_19.titanium.interior_LHD_XX_780x439.jpg

Нова високотехнологічна 8-ступінчаста автоматична коробка передач зі стильним дисковим перемикачем передач

В автомобілях з автоматичною трансмісією традиційний важіль перемикання передач замінено на дисковий перемикач. Це дозволяє повністю контролювати роботу нової надсучасної коробки передач, забезпечуючи покращені динамічні характеристики та неймовірно плавне перемикання передач, а також робить дизайн салону вільнішим і просторішим. Коли ви паркуєте свій позашляховик, автоматично вмикається режим паркування.

ford-edge_en_EU_BH_Edge_04_Paddle_Shift_007_XX_780x439.jpg

Швидке ручне перемикання передач

Ця технологія, запозичена з автоперегонів, забезпечує швидке, просте і зручне перемикання передач. А оскільки перемикачі знаходяться на кермі, ви можете набагато ефективніше перемикати передачі під час проходження поворотів.

 

Створений для комфорту

Бездоганна майстерність виготовлення і найвища якість матеріалів — із перших секунд у салоні нового Edge ви відчуєте гордість від володіння престижною річчю. Виготовлена на замовлення аудіосистема B&O потужністю 1000 Вт із 12 динаміками забезпечує звучання як у концертному залі.

ford-edge_en_EU_5_EDG_44119_L_45100_MDP.jpg

Ця система дозволяє почути навіть власні думки

Активна система шумоглушіння покликана усунути всі небажані шуми в салоні. Використовуючи технологію, схожу на ту, що застосовується в протишумних навушниках, мікрофони визначають і вимірюють певні звукові хвилі. Після цього система створює нечутний «білий шум», щоб усунути небажані звуки і забезпечити справжнє відчуття безтурботності під час руху.

4_EDG_M_G_43506_MDP.jpg

Ваша улюблена музика в ідеальному звучанні

Якими б не були ваші уподобання в музиці, вона повинна звучати так, як задумано виконавцем. У новому Edge ви можете очікувати саме цього. Чому? Тому що в ньому встановлено виготовлену під замовлення систему B&O. Ця аудіосистема преміум-класу потужністю 1000 Вт за допомогою 12 динаміків, вуфера і сабвуфера забезпечує насичене, потужне звучання. Це передове технічне рішення було спроектовано, розроблено і налаштовано спеціально для моделі Edge фахівцями-акустиками компанії B&O. Вмикайте музику і насолоджуйтесь улюбленими виконавцями та піснями в салоні вашого автомобіля, який перетвориться на концертний зал.

ford-edge_en_EU_3_EDG_41557_L_43537_Electronic-Automatic-Temperature-Control_XX_780x439.jpg

Голосове керування за допомогою SYNC 3

Ford SYNC 3 — це ультрасучасна система, що дозволяє залишатися на зв’язку і керувати телефоном, відтворенням музики та навігаційною системою за допомогою простих голосових команд. Більш того, система може читати вголос текстові повідомлення. Крім того, ви можете використовувати кольоровий сенсорний екран із функціями масштабування і прокручування та інтуїтивно простою навігацією. Система також підключається до Apple CarPlay і Android Auto, а використовуючи Applink, ви зможете отримати доступ до своїх улюблених мобільних застосунків. Ви можете навіть переглянути список місцевих ресторанів, просто сказавши: «Я хочу їсти».

ford-edge_en_EU_4_EDG_M_L_43505_XX_MDP.jpg

Розумний, зручний і вміло влаштований

Електронне стоянкове гальмо — простий додаток, що дозволяє отримати низку несподіваних переваг. Так, у салоні з’являється більше місця, його зручніше використовувати, і вам не доведеться так часто обслуговувати гальмівну систему. Все, що вам потрібно зробити для використання гальма, — це натиснути кнопку на центральній консолі.

ford-edge_en_EU_3_EDG_41557_L_43537_Electronic-Automatic-Temperature-Control_XX_V2_MDP.jpg

Встановіть ідеальний температурний режим для себе і своїх пасажирів

За допомогою системи двозонного електронного автоматичного клімат-контролю вам досить обрати необхідну температуру для себе і пасажирів, а передова система кондиціонування повітря буде сама підтримувати її.

3_B515_M_L_41817_MDP.jpg

Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця інтелектуальна технологія дозволяє швидше рушити в дорогу морозним ранком. Досить лише натиснути кнопку, і ультратонкі нитки нагріються, щоб розморозити лобове скло і примерзлі склоочисники, а також видалити запотівання.

 

Передові системи безпеки

У новому Edge використовується низка інтелектуальних технологій забезпечення безпеки, спільна робота яких дозволяє максимально захистити вас, членів вашої родини та інших учасників дорожнього руху. Одні технології, наприклад, подушки безпеки, встановлені по всьому автомобілю, допомагають захистити членів вашої родини в разі ДТП. Інші ж, такі як система попередження зіткнень (Pre-Collision Assist), покликані не допустити ДТП.

ford-edge_en_EU_1P7B0450_XX_MDP.jpg

Захист Edge від злому

Сигналізація Thatcham 1-ї категорії — високотехнологічна система, яка автоматично вмикається, коли ви замикаєте автомобіль, а при зломі, підйомі автомобіля або спрацьовуванні датчиків руху в салоні подається потужний звуковий сигнал. Цю технологію також розроблено для того, щоб запобігти небажаному буксируванню автомобіля. Налаштовувати систему можна кількома способами, вибираючи різні об’єкти спостереження: двері, капот і багажник.

airbagcrop_MDP.jpg

Подушки безпеки захистять вас при зіткненні під будь-яким кутом

Окрім передніх подушок безпеки водія і пасажира, автомобіль також оснащено бічними подушками, які захищають грудну клітку і зміщують водія або пасажира із зони удару. Вони також можуть підняти руку водія або пасажира, збільшуючи вільний простір між ними і небезпечними конструкціями. Шторки безпеки забезпечують максимальний захист по всій довжині, а підголівники захищають від удару при зіткненні ззаду. Автомобіль оснащено переднатягувачами ременів безпеки передніх і задніх сидінь, обмежувачами навантаження, сигналізаторами непристебнутих ременів безпеки для всіх сидінь, а також дисплеєм, що показує, на яких із зайнятих сидінь ремені не пристебнуто.

BH_Isofix_Child_CarSeats_MDP.jpg

Безпека дітей

Edge забезпечує надійний захист маленьких дітей у кожній поїздці. Задні сидіння оснащені точками кріплення ISOFIX, що дозволяє легко встановити в автомобіль два дитячі крісла.

 

ford-edge_en_EU_15_FRD_EDG_000146_XX_780x439.jpg

Забезпечення рівномірного руху причепа

Система стабілізації причепа (Trailer Sway Control) виявляє «нишпорення» або розгойдування причепа і знижує швидкість автомобіля, вирішуючи цю проблему і поліпшуючи керування буксируванням. Система уповільнює автомобіль, знижуючи оберти двигуна і поступово збільшуючи гальмівний тиск на всі колеса.

 

Візьміть із собою все потрібне

Чи збираєтеся ви в подорож у довгоочікувану відпустку, на сеанс шопінг-терапії, чи то на заплановану гру в гольф — у новому Ford Edge знайдеться місце для всього, що вам лише може знадобитися. Навіть дуже високі пасажири зможуть розміститися з комфортом на задніх сидіннях. Знімний причіпний пристрій і поздовжні лаги багажника на даху дозволять додатково збільшити і без того значну багажну місткість автомобіля.

ford-edge_en_EU_3_EDG_41471_L_43530_tie-down-rings_XX_780x439.jpg

Знайдеться місце для всього

Багажне відділення нового Edge вражає своїми розмірами і зручною організацією. Багажний простір ємністю понад 600 л збільшується до понад 1800 л, коли складні спинки задніх сидінь (у співвідношенні 60:40) знаходяться в нижньому положенні. Місця більш ніж достатньо для того, щоб розмістити все необхідне для активного відпочинку у вихідні, сімейного свята або особливо вдалої поїздки по магазинах.

ford-edge_en_EU_3_EDG_39173_L_43539_roof-rails_XX_MDP.jpg

Поздовжні рейлінги на даху дозволяють взяти додатковий багаж

Додаткові рейлінги на даху роблять ваш Edge ще практичнішим, надаючи йому нових граней. Вони також необхідні для встановлення універсальних додаткових поперечин.

 

EcoSport-TowBar_MDP.JPG

Поздовжні рейлінги на даху дозволяють взяти додатковий багаж

Додаткові рейлінги на даху роблять ваш Edge ще практичнішим, надаючи йому нових граней. Вони також необхідні для встановлення універсальних додаткових поперечин.

 

 
 
">
Open Chat