Про компанію

Марка Ford стала для ТОВ "Альянс-А" свідомим та відмінним вибором, адже лише інноваційний підхід та незмінна якість бренду є запорукою того, що вибагливий клієнт залишиться задоволеним.
Основними цінностями фірми є чесність, робота на результат і максимальна компетенція. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Ford, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів та автокосметики.

2.jpg

5 травня 2010 року ТОВ "Альянс-А" підписала договір про дилерство з компанією Віннер Імпортс Україна - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні. І вже 5 серпня цього ж року стартувала на теренах Івано-Франківської області як офіційний дилер Ford на Прикарпатті, урочистим відкриттям.

3.jpg

Всі пропоновані автомобілі адаптовані до експлуатації на дорогах України. Компанією пропонується також і централізована система покупки та обслуговування автомобіля. Постійно діють сезонні та акційні пропозиції, дисконтна програма для всіх та кожного. Безпосередньо у салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит або для оформлення страхівки на придбане авто. 

5.jpg

Основна ціль ТОВ "Альянс-А" - це максимальне задоволення потреб населення в автотранспорті шляхом створення всіх необхідних умов, які б відповідали критеріям якості та доступності придбання й обслуговування.

Сьогодні

Незважаючи на порівняно невеликий період конкурування на автомобільному ринку Івано-Франківщини та специфіку регіону, ТОВ "Альянс-А" досягла хороших результатів. Серед них: зростаюча динаміка продаж, утвердження марки Ford у статусі бренду, який пропонує якісну та водночас інноваційну техніку, підкріплену десятиліттями успіху в усьому світі;  завоювання довіри клієнтів тощо.


На даний час марка Ford загалом та ТОВ "Альянс-А" зокрема роблять усе, щоб іванофранківці мали змогу придбати якісне та надійне авто за помірну ціну. Й отримали тільки позитивні емоції від співпраці.

">
Open Chat